اطلاعات خرید

هزینه ارسال برای شهر مرودشت با خرید بیش از 35 هزار تومان رایگان خواهد بود.

سایر شهرها با خرید بیش از 300 هزار تومان و پرداخت به صورت اینترنتی هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

هزینه ارسال در روستاهای اطراف مرودشت و زرقان، 20 درصد ارزان تر از تعرفه شرکت اسنپ که در همان ساعت از محل ارسال تا محل دریافت کالا می باشد محاسبه خواهد شد.

*محل ارسال کالا ، مرودشت خیابان کاووسی می باشد.

در شهر مرودشت و توابع هر روز از ساعت 5 و نیم تا 7 و نیم ، کالا به دست خریداران خواهد رسید.

در صورتی که ساعت سفارش شما قبل از ساعت 3 بعد از ظهر باشد همان روز به دستتان خواهد رسید.

سفارشات بعد از این ساعت فردای آن روز بدست خریدار خواهد رسید.

ارائه کارت ملی در زمان دریافت سفارش الزامی می باشد و از شخص دریافت کننده کالا، امضا و اثر انگشت گرفته خواهد شد.

بعد از ثبت سفارش یا همان خرید شما ، پیامکی برای فروشنده ارسال خواهد شد. سپس فروشنده به پنل خود در وب سایت ارزونی مراجعه کرده ، سفارش شما را بررسی ، و کالای خریداری شده توسط شما را اماده و در اولین فرصت به دست ما می رساند. سپس طبق ساعت اعلام شده ، کالا به دست شما خواهد رسید.

  • در صورتی که پرداخت درب منزل را انتخاب کرده باشید، درب منزل می توانید توسط دستگاه کارت خوان مبلغ کالا را پرداخت نمائید. و یا وجه کالا را به صورتی نقدی پرداخت کنید. هر چند که پیشنهاد ما پرداخت توسط کارت بانکی می باشد.

برای تمامی سفارشات در فروشگاه اینترنتی ارزونی یک فاکتور بصورت آنلاین و اتوماتیک در همان زمان خرید، ارائه داده خواهد شد.

همچنین زمان ارسال سفارش ، فاکتور کاغذی چاپ خواهد شد.

کالاهای درج شده در وب سایت ، خود فروشنده گان می بایست گارانتی کنند.

اما بخشی که توسط ما انجام میشود، چک کردن سالم بودن و یکسان بودن کالا با سفارش شماست.

 

ساکنین مرودشت و توابع :

در صورتی که خرید شما پوشاک می باشد ، فرصت دارید بعد از دریافت کالا نهایتا قبل از 10 ساعت به ما در وب سایت توسط منوی مربوطه اعلام کنید که قصد تعویض کالا را دارید. و نهایتا تا 24 ساعت از زمان سفارش فرصت دارید که طبق ادرس مغازه ای که به شما گفته خواهد شد بروید و  کالای خریداری شده را تعویض نمائید.

ساکنین مرودشت و توابع به دلیل امکان مراجعه به فروشگاه های مربوطه، برایشان امکان مرجوع وجود ندارد و فقط می توانند کالا را تعویض نمایند.

ساکنین سایر شهرها :

تا 24 ساعت بعد از دریافت سفارش فرصت دارند کالای خود را جهت تعویض یا مرجوع ارسال نمایند. و وجه خود را دریافت کنند و یا کالای مشابه دیگری برای ایشان ارسال شود.  ( هزینه های ارسال با خود شخص می باشد. )

 

لطفا در زمان خرید اطمینان کامل داشته باشید.

چون بسیاری از فروشگاه های دیگر در ابتدا امکان مرجوع را به خریداران می گویند اما بعد از ارسال کالا و دریافت وجه ، هیچگونه اهمیتی به بحث مرجوعی نمیدهند.

اما ما درهمان ابتدا خدمت شما اعلام می کنیم که لطفا در زمان خرید اطمینان کامل داشته باشید. هر چند که رضایت مشتری برای ما اولویت دارد. و در صورتی که پوشاک باشد حتما ما همکاری های لازم را با خریدار خواهیم داشت.

اطلاعات پرداخت

تمامی موارد امنیتی در وب سایت فروشگاه ارزونی رعایت شده است. بهترین هاست ممکن را ما خریداری کرده ایم.

درگاه پرداخت فرشگاه ارزونی ، درگاه به پرداخت ملت می باشد که درگاه ایمن و معتبری می باشد و شما میتوانید با اطمینان کامل پرداخت انلاین را انجام دهید.

همچنین ما نماد اعتماد را از وزارت معدن و صنعت و تجارت کسب کرده ایم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.